Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt az üzenetett miért kaptam?...

Ezt az üzenetett miért kaptam? Amikor most töltöttem fel megint 3ezer-rel a feltőltö kártyás T-mobil internetemet, ez ilyen stick-es cucc és ha 3 ezerrel tőltöm akkor 4 Gb adatforgalmat kapok, nem is használtam fel és erre fel meg ilyen üzit kapok.

Figyelt kérdés

amikor most töltöttem fel megint 3ezer-rel a feltőltö kártyás T-mobil internetemet, ez ilyen stick-es cucc és ha 3 ezerrel tőltöm akkor 4 Gb adatforgalmat kapok, nem is használtam fel és erre fel meg ilyen üzit kapok.


Értesitjük hogy az ön aktuális 8-10 gb sávjához tartozo benne foglalt adatmennyiséget le forgalmazta.További adat forgalmazást nem tud végezni.a szolgáltatást aktiválja ujra vagy várja meg a 30napos periodsának ujra indulását vagy váltson előfizetéses tarifáink egyikére.telekom


2014. febr. 1. 20:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!