Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy D-link DIR-635-ös...

Van egy D-link DIR-635-ös routerem. Wirelessen lassan adja ki a netet. Mibaja?

Figyelt kérdés

Szóval Dlink DIR635ös router a DIGINET-et valamiért lassabban adja ki wirelessen mint lanon. Ha rádugok egy gépet a routerre akkor 30-40Mbps-es a net, wirelessen viszont maximum 15, de általában inkább 2-5 Mbps. PPPOE-s netünk van, ott a felhasználó név és a jelszó az jól van, én valami hálózati beállításra gyanakszom vagy valami wireless config dologra. Egy ismerősöm aki nagyon ért az ilyesmikhez szintén megnézte, és nem tudott vele mit kezdeni. Nem vagyok teljesen analfabéta ezekhez de profi se vagyok egyébként. :D Ha ez így kevés infó, még kérdezettek, vagy valamikor vegyük fel a kontaktot és esetleg egy skype-teamviewer hívással kérem segítsen, mert hónapok óta nem tudok vele mit kezedeni!


előre is köszi :D



2014. febr. 2. 19:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!