Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aprodon aki el akar valamit...

Aprodon aki el akar valamit adni és nem megy bele az utánvételbe az több mint valószinű csaló nem? és tipikus alibijük már sokszor megszívtam ezzel hogy nem vették át ugye?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet általánosítani. Engem még nem vertek ott át. Ha büdös az üzlet, keress mást inkább.
2014. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy csaló, bár valóban elég valószínű. a minimális kölcsönös bizalomnak meg kell lennie. ha valamivel meg még takarózik is, akkor meg még jóhogy gyanús. én is az utóbbi pár napban keresgéltem dolgokat, ma is találkoztam egy ilyennel...itt lakik a közelben, egy kisebb faluban(ez nyilván aki mondjuk messzebb lakik, esélytelen, mert nem ismerős a környéken), mikor meg szerettem volna nézni, kiderült, hogy hát márpedig ő szerbiában van jelenleg, nyilván ezután írta volna, hogy de megbízható, szóval ha előre fizetek, akkor el fogja küldeni 100%. nyilván egy messzebb lakó személy ha azt mondta volna, hogy még a szeged elfogadható dolog lenne, akkor is azt mondta volna, hogy nem tud sajnos odautazni...szóval igen, a csalás az ipari szinten megy...eléggé körül kéne az üzlettársat járni, mielőtt a postai úton akarnánk intézni.
2014. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
második válaszoló na valahogyan én is így gondolkodok hardverapron fent vagyok már 2 éve vannak pozitiv értékeléseim be linkeltem az adatlapomat a személynek de nem is reagált rá .. utálom az ilyen mocskos csalókat hogy takaroznak a másik meg az hogy feltűnően olcsó áron árul pl egy amd fx 8350-et 25 ezerért egy amd fx8120 -at meg 15 k-ért azért ennyire már ne kelljen neki a pénz mert ha erről lenne szó utánvételbe bele ment volna de itt csalóról van szó egyértelműen valamivel nem lehet megijeszteni az ijent hogy 100% ra tudjak menni? mondjuk törölje a profilját ilyedtében stb.
2014. febr. 3. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!