Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopom mért nem ismeri fel...

Aninomus kérdése:

Laptopom mért nem ismeri fel a rutert?

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan problémám lenne hogy vettem nyáron egy rutert felkonfiguráltam a gépre jo is volt müködött minden tudtam használni,de tegnap egyik naprol a másikra nem ismerte fel!Pedig nem csináltam vele semmit,csak ugy tudok netezni,ha bedugom az utp kábelt(amugy digi net van) Szerintetek mit csináljak? és egyik ruter ip cimet se tölti be,se a 192.168.0.1,se a 192.168.1.1 Ja és a ruteren egy kis fogaskerék villog egyfolytába,van valami jelentösége?köszi elöre is!
2014. febr. 3. 03:55
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha TP-Linkről beszélünk akkor a fogaskeréknek villogni kell. Akkor van baj ha folyamatosan ég vagy kialszik.

Próbáltad már pár percre áramtalanítani a routert?

2014. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia,igen áramtalanítottam is,be kapcsolatam majd ki, reset gombot is megnyomtam hoszan,de sajnos semmi :(
2014. febr. 5. 01:36
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Én ilyenkor azt szoktam, hogy felfrissítem a router firmware -ét és újrakonfigurálom. Itt le van írvan, milyen módszerek vannak a resetelésre és hogy kell firmware -t frissíteni:

[link]


A gép tuti jó? Más gépekkel sem tudsz felmenni a router webes felületére?

2014. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy kell ujra konfigurálni? Gépem kb. 3 hete lett ujra telepítve,akkor jo volt a rutert,tudtam hozzá caatlakozni,kb 3 napja nem jo :(
2014. febr. 5. 03:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Rámentem arra az oldalra amit küldtél. Itt már elakadtam:



TP-Link routerekben a frissítést a System Tools --> Firmware Upgrade pontban találjuk. A művelet egyszerű, csak be kell tallóznunk a letöltött firmware-t, majd rákattintani az Upgrade gombra. Talán világos, hogy nem akkor kellene, mikor vihar dúl kint, és persze az sem árt, ha meg tudunk arról győződni, hogy hibátlan a letöltött fájl (hash, vagy ha ZIP fájlban töltöttük le, és ki t....... letöltöttem ezt a programot,de tovább nem tudom :S még mindig nem jön be a 192.168.1.1 se a 192.168.0.1

2014. febr. 5. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!