Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy online filmes oldal...

Egy online filmes oldal folyamatosan lopja a saját feltöltéseimet, és sajátjaként teszi ki az oldalán . Mit lehetne tenni? Csak saját és rokonok részére töltöm fel a videóim, amik közt vannak privátak is. Folyt a leírásban.

Figyelt kérdés

Saját ,rokonok és nagyon szűk baráti kőr részére töltök fel videókat egy VK.com nevű oldalra és egy rhjk.tk nevű oldal folyamatosan lopja a videóimat és sajátként teszik ki maguknál.Amikor észrevettem az oldalukon akkor beregisztráltam náluk és írtam nekik levelet,hogy ezt ne csinálják ,ők nem válaszoltak csak egyszerűen tiltották az ip címem .Ucoz oldalam van nekem is és nekik is ,de én csak privát célra használom ahogy már írtam.Megírtam az ucoz bejelentőbe ,hogy mi a gondom de nem válaszoltak.Nem vagyok rosszindulatú de családi videókat is akarok feltölteni és ez nem tartozik másra .A VK.com oldalon csak úgy tudom letiltani a videó lopást ,hogy akkor nem csak ők de a rokonok sem tudja megnézni rajtam kívül ennek pedig nincs értelme.Bármilyen segítséget szívesen veszek velük szemben .Nem vagyok rossz indulatú de akár abba is belemennék,hogy be záratom az oldalukat,de nem tudom,hogy vágjak bele.Legyetek szívesek segíteni.


Előre is köszönöm



#letiltás #linktolvaj
2014. febr. 3. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Töröld a videókat és menj olyan oldalra ahol normálisan meg van oldva a "privát" feltöltés. Ha jól tudom youtube-on és vieán is lehet ilyet csinálni...
2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közel 200 videóról van szó és nincs nagy netem tehát ez is elég sokáig tartott.Esetleg azt nem tudod ,hogy hogyan lehet az ő oldalukban kárt tenni esetleg támadónak/rossz indulatúnak jelenteni?Valami hasonlóról hallottam de nem igazán találok rá leírást.Amúgy kösz a kommentet.
2014. febr. 3. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg regisztrálj arra az oldalra és kérd meg az admint, hogy ne lopjon többé ;)


Üdv, bigblog.

2014. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Regisztráltam és küldtem neki üzenetet de nem válaszoltak csak letiltották az ip címem és most nem tudok nekik üzenetet küldeni de azt látom,hogy mit tesznek ki vagy inkább lopnak tőlem és másoktól.
2014. febr. 3. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldtem levelet az oldal adminisztrátorának ;)
2014. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ,bár szerintem sokat nem tesznek.
2014. febr. 3. 10:42
 7/9 anonim válasza:
NA most boldog lehetsz,hogy nagyanyád is láthat fürdeni a rozsaszin kádadba, mert most 4000 regis rhjk.tk.-st tettetek boldogtalanná gratulálok! Tölts még egy félorát a mennyorzságban, mielőtt az ördög rádtalál..
2015. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
S aját rokonaidnak, meg nem a "világhálót" kellene igénybevenni, mert még a nevében is benne van. vágod?
2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi történt? A uCoz-nál dolgozom, talán tudnék segíteni.
2015. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!