Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltötem a Mozilla Firefox...

Letöltötem a Mozilla Firefox (10. 0) verziót és mindig települ a 26. 0 és én nem akkarom hogy települjön mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

- letöltöd a 10-est

- kihúzod a lan kábelt vagy kikapcsolod a wifit ..

- telepíted a 10-est

- Firefox eszközök->beállítások->speciális->frissítés->Ne legyen frissítve

- visszakapcsolod a hálózatot

2014. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Böngészőkből mindig a legfrissebbet kell telepíteni, biztonsági szempontból nem ajánlott a régebbi
2014. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Útólsóval egyet értek és amúgy csak beállításokba kellene menni és ott lesz,hogy ne frissítse.
2014. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2014. febr. 4. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem jó a Firefox legújabb kiadása? Van valamilyen különleges oka? Csak azért kérdezem, mert sokkal kevésbé biztonságos egy régi verziót használni, mint a legfrissebbet.
2014. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Logikus az is ha valaki a régebbit szeretné használni és logikus ha valaki legújabbat.

A legújabb verziókban lehetnek hibák, hiszen nem lett még hosszan kipróbálva, a régi viszont jól működhet. De azért készítenek újabbakat többek között, hogy az előző verziók hibáit is kijavítsák. :)

(Képzeld mi lenne ha egy űrállomáson vagy repülőgépen a legújabb operációs rendszer használnák, és nem amit hosszú ideig teszteltek jó eredménnyel.)

2014. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az lehet,hogy valakinek a régi jobban bejött,de sajnos be kell látnia,hogy bármi lesz,egy idő után a régit már nem tudja letölteni. Persze elmentheti magának,csak ugye láttuk mi lett az ie6 miatt is?

Ha a felhasználón múlna,akkor leginkább maradna a megszokott dolgoknál. Pedig a kényelmesebb webhasználatot csak úgy lehet elérni,ha a böngészők követik a web ajánlásokat..

2014. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért nem jo a legujabb mozilla mert nem fut el rajta normálisan mindig lefagy vagy nagyon lassan kapcsol be!
2014. febr. 6. 08:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Winxp-t használsz?
2014. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismeros,bar nekem 7-8-on van igy.Firefox mar csak ilyen,ha rajon.
2014. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!