Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal fiók probléma, tudtok...

Paypal fiók probléma, tudtok nekem segíteni? ( Aki megoldja nekem, annak Whiskey-t küldök! )

Figyelt kérdés

Szeretnék utalni és vásárolni a fiókomról de ezt a hibaüzenetet kapom: We're sorry, but we can't send your payment right now. Már több napja!!!

Le van s*arva le kell törölni, na igen, de van raja 60.000Ft. Se kivenni se elutalni nem lehet se semmit. Ami szerintem problémát jelenthet: Másik IP címről jelentkeztem be, több hozzáadott e-mail címem van a

fiókhoz...

Találtam megoldásokat de egyiket sem értem, ebben kéne a segítségetek magyarázzátok el mit kellene tennem, de olyan részletesen érthetően mintha fogyatékos lennék:


1; Send from a mobile application: iPhone, Android, etc

Get your customer to send you an invoice

Log out then log back in into your PayPal

Remove all billing & card information then re-add it back

Send in smaller increments



2; I tried to send to a different email address, but, again, did not work for me!


Finally, I manged to make it go through by simply reducing the amount I'm sending, (Just checking.) I tried it several times with different amounts until I realized that my account has a daily limit of $1000 (Send/Receive, Withdraw, no matter!)


Now, I have just sent the total amount to my seller by allowing several hours to pass and everything worked fine this time!


3; The solution was so simple, I can’t believe it was causing my so much grief last night when I couldn’t pay for ANY auction on ebay through Paypal. I removed one of my credit cards (not my main one) and the account suddenly started working again. I was on the phone with Paypal twice last night and they were insisting there was nothing wrong! Just shows how good their system is?


Read more at: [link] | Where Your Questions got Answers


4;1. Use Internet Explorer 8. Try using the default web browser in your Windows operating system. If you still encounter the same error message upon checkout, then you might want to try a higher version of Internet Explorer.


2. Edit your address. For one user who just added a new address, he just edited the new address to be the primary one. After editing the new address as the primary one from being secondary, the user was able to fix the error.


3. Remove your VCC. If you are using VCC, you might want to remove it for the mean time and try if the transaction will push through. If it works, return back the VCC setting to the original since it might affect your Paypal account causing it to be limited someday.


Try these three known solutions to Paypal transactions having the error – "We’re sorry, but we can’t send your payment right now". If you have other suggestions for this error, please let us know via the comment section below. It might work for other people. Thanks!


Amiket eddig próbáltam: megcsapkodtam illetve megrángattam a laptopom, görcsös rángatózás ezt követően sértődés több órán keresztül, halál utáni sóvárgás. Na most aki ettől többet tud tenni az érdekemben, pontosabban aki segít megoldani a problémát annak küldök egy üveg Whiskey-t postán vagy személyesen Pesten, esküszöm nem viccelek, már habzik a szám a hibaüzenetektől nekem ennyit megért simán!



2014. febr. 4. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröld az oldalról hitelkártyádat, ha több van, akkor az egyiket, aztán próbálj fizetni. Utána ha kell, visszaállíthatod a hitelkártyát. A whiskey-d nem kell.

Ha továbbra sem működik, rángatózz tovább, vagy panaszkodj a paypal ügyfélszolgálatnak.

2014. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Letöröltem. Nem lehet utalni vele még mindig... Ezeket kéri:-hitelkártya megerősítése -Photo ID -Proof of Address -Change password -Update security questions


A Whiskey-t nem pofátlanságból írtam... Egyszerűen utalni akartam pénzt, most duplán 60-at buktam, amiért kifizettem volna, meg amit felraktam 60-at... Fas*om se akar már utalni elfelejtem a retkes Paypal-t örök életre a pénzemet tudnám kiszedni onnan csak, már azzal is megelégednék.

2014. febr. 4. 10:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy Ügyfélszolgálatnak írtam már, még nem jelentkeztek, ez két napja volt... Megőrülök... Otp kártyához volt csatolva, felhívom az ő ügyfélszolgálatukat hátha " visszatudják hozni" a pénzt.
2014. febr. 4. 10:48
 4/4 anonim válasza:

Töröld: Összes szállítási címet, egy kártya legyen csak hozzárendelve, egy e-mail cím. Ebayhez linkelést is. Minden szart.

Végül:

Töröld a cookies-t.

2014. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!