Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK router hiba?

TP-LINK router hiba?

Figyelt kérdés

Ma vásároltunk egy TP-Link TL-WR720N típusú router-t.Egy D-Link DSL-360R típusú modemünk,és egy jiapeng külső hálózati kártyánk van.Beraktam a telepítő cd-t.Elkezdtem a konfigurációt.Felhasználó név,jelszó:admin,kapcsolat:Ppoe


[link]


ez jelenik meg,és nem tudok tovább lépni...pedig az összekötés szerintem jó,lehet h kompaitbilitási probléma van????,(windows xp-m van,de a laptopomra is próbáltam felrakni,ott vista van.)


Köszönöm a segítséget előre is!!!!



2014. febr. 4. 13:58
1 2 3
 1/25 Tengor ***** válasza:

A router szempontjából mindegy milyen az oprendszer.

Lépj be a router kliens oldalára (192.168.0.1) és ott próbáld meg beállítani a WAN kapcsolatot!

2014. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de zseniális a screenshot-od, hogy pont a hasznos infó felét takarja ki a file tipusa...
2014. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
192.168.1.1 eet ír nekem ip-nek....meg csak 1 gépemen van net(kábelnet jelenleg...) nem nagyon tudom,h mit csináljak...
2014. febr. 4. 14:04
 4/25 anonim ***** válasza:

"1 gépemen van net(kábelnet jelenleg...)"


Most akkor kábelneted van vagy ADSL neted?


[link]

2014. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

hát szerintem adsl net...


"Böngészőbe: beirod a router ip-t a 192.168.1.1 -t, felhasználó név: admin, jelszó admin (a router aljára rá is van irva)"


milyen böngészőbe írjam be,ha nincs netem????? :O

2014. febr. 4. 14:20
 6/25 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen értetlen


olvasd el a linket amit küldtem.

Megnyitsz egy böngészőt (akármelyiket lehet az Internet explorer, Chrome, Mozilla bármi)

Nem böngészni , szörfölni akarsz most a neten, hanem a routert beállítani. És a routert a böngésző felületén tudod megkeresni az IP címmel és belelépni a belső programjába ahol a beállításokat el tudod végezni.


Tehát kösd össze a routert a gépeddel a leírás szerint, kapcsold be, nyiss egy böngészőt internet kapcsolat nélkül, és a címsorba írd be az IP címet! A böngésző az IP cím alapján így majd a routerbe akar belépni

2014. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
192.168.1.1-et ír???nem lehet h az kell???
2014. febr. 4. 14:36
 8/25 anonim ***** válasza:

" 192.168.1.1-et ír???nem lehet h az kell??? "


Miért írsz 3 kérdőjellel? Miért rövidítesz? Ettől még nem értem mit akarsz kérdezni...

Fogalmazd meg a kérdésed érthetően kérlek

2014. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Még valami:


"egy jiapeng külső hálózati kártyánk van"


Nem ismerem ezt a típust, Ez egy USB-s Wifi hálózati kártya?

Ugye nem ezen keresztül akarsz a még teljesen új, még beállítatlan routerre kapcsolódni?

2014. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
én ezt külső,usb-s hálózati kártyának vettem...
2014. febr. 4. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!