Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetne gyorsabb a netem?

Hogy lehetne gyorsabb a netem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 1megás netem van és.......hát....egyszerűen borzasztó.Videókat néznek(360p)És játékot meg filmet is töltök és ehez jobb sebesség kéne. és ezért 3-4 ezret fizetni havonta megint nem a legjobb.

2014. febr. 4. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi a kérdés ?

-hogy nálatok van e 1 megásnál nagyobb net ? ezt mi nem tudjuk,

2014. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak tudtok olyan szolgáltatót ahol nagyobb a lefedettség.
2014. febr. 4. 17:23
 3/11 levis56 ***** válasza:
Ahhoz,hogy youtube videókat és filmeket le tudj játszani kell legalább 1 mb net sávszélesség,128mb VGA,és valami elfogadható konfig,op rendszertől függő memória. Ha gyenge a gép rendszeres rendszerkarbantartás,töredezettségmentesítés,bővítmények felesleges programok törlése,ne menjenek autómatikus és más letöltések(torrent),vírus és kémprogram keresés és kevés memóriát igénylő böngésző (opera 12,explorer).
2014. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A konfig messze jó hozzá,de azért nem mindegy hogy az ember hd -ben vagy 360p -ben lát egy videót.
2014. febr. 4. 22:33
 6/11 A kérdező kommentje:
település?
2014. febr. 4. 22:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Bózsva
2014. febr. 4. 22:34
 8/11 levis56 ***** válasza:
Frissítsd a flash playert.
2014. febr. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 levis56 ***** válasza:
Hiába erős a konfig ha vírusos egy csomó alkalmazásba beépül a háttérben dolgozik,úgy mintha egyszerre sok programot futtatnál,a magas CPU használatból következtetni lehet rá ezért ha még a youtbe is megy már lehet nem bírja hd-ban a gyűrődést,de ha olyan biztos vagy hogy a géped tökéletes a rendszered még lehet tré. Amíg nem csinálsz rendszer takarítást addig nem kéne panaszkodni,sok a hibalehetőség ilyenkor végíg kell nyálazni minden lehetőséget ami javíthatja a gép teljesítményét,nem kell neked tanács ha úgy sem csinálod meg de akkor marad a kínlódás.
2014. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem erröl van szó. Volt egy régebbi gép és azonis mindig ennyivel töltött, és ez a gép amikor frisssen lett rá rakva az op-rendszer(win 7 ultimate) így működött .És csak annyit mondtam hogy nem olyannyira gyenge a pc, hogy miatta lenne lassú a net, de nem is az az erőgép.
2014. febr. 5. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!