Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azért nem működik a Skype...

Azért nem működik a Skype mert műholdas internet van?

Figyelt kérdés

Kint vagyunk Erdélybe egy panzióba ahol műholdas internetkapcsolat van. A böngészés elég jól megy, online stream-et is lehet nézni ( [link] ) viszont a Skype nem akar működni. Rámegyek a videóhívásra, de még tárcsázni sem kezd el. Ha esetleg sikerül is elkezdenie tárcsázni akkor ahogy elfogadja a hívást az illető rögtön megszakad. Csináltam speedtest-et és ezt jött ki:

Download: 11,39 Mbps

Upload: 2,04 Mbps

Ping: 990 ms

A Skype azért nem akar működni mert ilyen hatalmas a ping? Mondjuk nem egészen értem mert volt olyan hogy otthon a T-Home nettel 700-800 ms ping volt de a Skype gond nélkül ment.



2014. febr. 4. 21:27
 1/1 anonim válasza:

Probald meg mashol hasznalni, elkepzelheto, hogy tenyleg a szalloda igy akarja megfogni a koltsegeket, ha nem rajtuk keresztul telefonalsz.

Probald meg a gmail chat-et, ha jol emlekszem, ott korabban volt kamera hasznalat is. Ezen kivul a facebookon is lehet, ha jol tudom.


Ha pedig van telefonod es rajta net, akkor toltsd le a Viber nevu applikaciot, ami szinten olyan, mint a skype, csak hang alapu -bar, akkor a masik felnek is, akit el akarsz erni telefonon, ugyan ezekkel a feltetelekkel kell rendelkeznie (net a telefonon, viber letoltve)

2014. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!