Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem miért nincs videó a...

Nekem miért nincs videó a facebookon?

Figyelt kérdés

Ma 10 éves a facebook és egyre több ismerősöm teszi ki a videót amit a facebook csinált neki pillanatképekből, mióta regisztrált, én is beírom ugyan azt az url-t amin elérhető de én videót nem találok csak 6 képet összesen!

miért van ez? hol találhatom meg a saját videómat? :O



#Facebook #videó #lookback #visszatekintés
2014. febr. 4. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, pár képet összedobált random, és ennyi :((
2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem is, van össz vissz hat kép és kifújt, pedig jó lenne egy olyan vidi, met ha nem kapok, kénytelen leszek egyet magam szerkeszteni, az meg "hosszú és fárattságos meló"
2014. febr. 4. 21:36
 3/11 anonim válasza:
Én sem kaptam semmit. Kész átverés az egész.
2014. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
továbbra sincs ott videó, csak kidob pár képet és kész!
2014. febr. 4. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt videó, de kitöröltem egy képet azok közül, amiket beadott (belerakott olyat is, ami nem volt nyilvánosra állítva). Azóta nekem is 6 kép van, de akkor lehet, hogy nincs is összefüggés a kettő között. Most van nappal az USA-ban, lehet túlterhelt a rendszer.
2014. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ez azért van, mert nincs elég kép, hogy videó legyen belőle! Velem is ez van.
2014. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Több, mint ezer képem van fenn, volt is videóm, de már nincs. Igaz egyet kitöröltem azok közül, amik benne voltak a videóban.
2014. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem 115 fényképem van fent és nekem sincs.

a legelső profil képemet kitöröltem még régről az tény, de hát a többi közül csak ki tudtak volna válogatni.

2014. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én abból töröltem ki, ami már benne volt a videómban, mert nem tetszett, gondoltam tesz be helyette mást.

Azóta nincs videóm, csak 6 kép...

2014. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!