Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor ismeretlen lép az...

Amikor ismeretlen lép az adatlapomra facebookon, ha azt szeretném, hogy annyit se lásson képek nélkül, hány képem lenne amúgy egy adott albumban azt hogy tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Az összes képet csak ismerősöm láthatja, de örülnék ha ennyire se lenne kiadva rólam semmi, hogy hány képem van amúgy. Remélem érthető a kérdésem :D Alapvetően jól átlátom a facebookot, de állandó állítgatások, újítások miatt van, hogy nem tudom kicselezni. Remélem van aki tudja orvosolni! Köszi előre is :)

2014. febr. 6. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a képeket tartalmazó mappánál, lehet be állítani hogy ki láthatja azokat. Meg is szabhatod, ha rá mész a a kis nyílra ami a mappa mellett van. Ott vannak az opciók, hogy: Publikus,személyre szabott, stb. Amikor posztolsz ki, külön képeket, azt is be lehet állítani, hogy ki láthatja.
2014. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
régen így volt, igen. nem vagyok hülye. de mióta egyesével lehet csak őket megváltoztatni az a fogaskerék ami máshol beállításokat jelöl, ennyit ír, egyéb opciót nem hoz ki.. ezért is kérdeztem, amit kérdeztem. a képeim nem mutatja, csak üresen az albumaim és azt sem szeretném, ha mutatná :D
2014. febr. 6. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!