Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apródon, jófogáson is próbálta...

Apródon, jófogáson is próbáltam hirdetni egy klón telefont. Hogy hirdessem, hogy ne ütközzön az oldalak szabályzatába?

Figyelt kérdés

Van egy klón telefonom, el akarom adni. A hirdetésben több helyen is egyértelműen feltüntettem, hogy klón telefonról van szó, így a vásárló tisztában van vele miért ad ki pénzt. Ennek ellenére szabályzatba ütközik, mindkét oldalon. Vaterán, expresszen nem.

Más klón telefonok is vannak az oldalakon. Enyémet miért nem engedik megjeleníteni?



2014. febr. 6. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan mire hivatkoznak a szabályzat alapján!?
2014. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Prohardver is törölte a hirdetést, csak az nem egyből.

Csak a prohardver írta le konkrétan mi a baj.

"Hamis vagy hamisított márkajelzésű, másnéven klón vagy replika termékek (egy termék illegális másolatát vagy egy gyártó (márka)nevének, logójának illegális felhasználásával készült terméket hirdetni tilos)."

Azt nem értem, hogy ha egyértelműen jelezve van, hogy klón telefon, miért nem lehet meghirdetni... Mellesleg tele van klón telefonokkal az összes oldal.

2014. febr. 6. 17:59
 3/4 anonim válasza:
Ne írd oda minek a klónja. Nekem azért törölték vateráról.
2014. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beletelt pár emailbe, de mind az apród, mind a hardverapró, mind a jófogás moderátorai röviden azt válaszolták, hogy már tilos klón telefont árulni. Ha nem írod bele a hirdetésbe hogy klón, replica, hanem azt írod "kínai", akkor meghirdetheted. Józan paraszti ésszel ez oltári nagy baromság. De hát a szabály az szabály...

Vatera még megengedi.

2014. febr. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!