Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden https oldalt megnyit a chrome, de eggyet nem. (nCore) dátum jó, kivételek közt bentvan, tűzfal kikapcsolva?

Figyelt kérdés

Ezt írja: jelenleg valami zavarja a webhellyel létesített biztonságos kapcsolatot

Próbálja meg újratölteni az oldalt néhány perc múlva, vagy miután másik hálózatra váltott. Ha most akarja felkeresni a webhelyet, akkor egy támadó esetleg hozzájuthat az ön személyes adataihoz. Az ön adatainak védelmében a Chrome addig nem tölti be az oldalt, amíg nem.képes biztonságos kapcsolatot létesíteni a webhellyel



2014. febr. 6. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem betölt rendesen, pedig Chrome-ot használok én is. Vagy vírusod van, vagy fake nCore-on jársz.
2014. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vírus kilőve, mert most raktam újra a gépet, és a jo ncoron járok. újratelepítés előtt nekem is betöltött rendesen.
2014. febr. 6. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Chrome rendesen betöltötte, semmi gond nincs vele. A te gépeden van a hiba. Chrome, három vonal alatt, Beállítások, Speciális beállítások, HTTPS/SSL, itt jelöld be a Szervertanusítványok visszavonásának ellenőrzése.
2014. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbáltam. nem jó. nem tudom mi lehetne a géppel, mert most raktam újra. elötte betöltötte.
2014. febr. 7. 00:01
 5/8 anonim válasza:
nekem is teljesen ugyanez a probléma, és az enyém is most lett újra telepítve. megoldódott már neked?
2014. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem. lehet valami az újratelepítésnél romlott el, mert már egyszer volt ilyen problémám, és egy újabb újratelepítéssel megoldódott.
2014. febr. 14. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Újratelepítés előtt le kell futtattni a Kaspersky Free scannerét.

[link]

2014. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hasonló gondom volt win xp rendszerrel, sp3 feltevése megoldotta a gondomat.
2014. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!