Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdő videósnak ilyen videó...

Kezdő videósnak ilyen videó készítése megfelelő?

Figyelt kérdés
Kezdő videós vagyok, még egy videó sincs fent a csatornámon. Találtam egy videóst, és az lenne a kérdésem, hogyha ilyen videókat készítenék akkor lenne sikere a csatornámnak? Ja és miért van rajta az a sál? Itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=Ua9GOzTc1L0

2014. febr. 7. 15:18
 1/6 uno20001 ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gagyi,semmitmondó dupla nulla.
2014. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok adni egy linket, hogy milyen videóval kezdjek? Mert fogalmam sincs :(
2014. febr. 7. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nincs saját ötleted akkor inkáb ne kezdj bele
2014. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valaki kényszerít arra, hogy videókat készíts ?

Egy régi közmondás pont ide vág : Ami nem megy azt ne erőltesd !

2014. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez nem közmondás, hanem szólás! Nem ugyanaz!

Sajnos nem tudtam megnézni a linket, mert a videó "nem elérhető", de egy valamit tudok tanácsolni: tökmindegy, hogy milyen az első videód, mert ha utána nem foglalkozol a videózással, esetleg várod, hogy valaki rád találjon és csak utána csinálsz még egy videót, akkor annak semmi értelme! Inkább találj ki valamit, csináld meg és mindig így készíts videókat, rendszeresen! Alakíts ki egy rendszert!

2015. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!