Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom engedélyezni a...

Hogyan tudom engedélyezni a letiltott kiegészítőimet a böngészőmhöz?

Figyelt kérdés

A gépem újra lett rakva és most majdnem minden kiegészítő mellé az van írva, hogy "A Windows érdekében le lett tiltva". A Java, az Adobe Flash Player és még jó pár ilyen kiegészítő.

Csak azt a két lehetőséget ajánlja föl, hogy "Rákérdezés az aktiválásra" vagy "Soha ne aktiválja". Hogyan tudom ezeket a kiegészítőket engedélyezni?


Előre is köszönöm!



2014. febr. 7. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
töltsed le belőlük a legfrissebb verziót
2014. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

amikor rákérdez ha lenyitod van olyan is h mindig engedélyezve legyen lehtőség is...

am meg mozillánál asszem beállítások/alkalmazások

2014. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem, mindegyikből a legújabb verzió van meg és mégis azt írja, hogy elavult vagy, hogy frissítsem.

A beállítások/alkalmazásokban nincsenek ott ezek a kiegészítők.

2014. febr. 7. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
jah igen beállítások fölött van h kiegészítők azon belül pedig bővítmények ott tuod engedélyezni
2014. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Éppen az a gond, hogy én oda mentem és ott nem tudom engedélyezni a bővítményeimet, mert "A Windows biztonságának érdekében le lett tiltva". Nem lehet felülírni a firefox által hozott önálló döntést?
2014. febr. 7. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor szépen törölsz mindent és elkezdesz telepítgetni...

először a firefox legujabb verzióját

majd a bővítmények legujabbjait...

2014. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A probléma most ott kezdődik, hogy ez a ....... böngésző a bővítmények törlését sem engedi. Nem elég a böngészőt újra raknom? Vagy attól még megmaradnak a kiegészítők?
2014. febr. 7. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

7 perc múlva kezdődik a fixtv-n a restart című műsor ahol kérdéseket lehet feltenni ilyen uügyekben...

ha skypon hívod ingyenes.. :D

[link]

2014. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
am azt ugye tuod h vezérlőpult/ programok eltávolításnál kell törölni...
2014. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem értettem, hogy a firefoxban való megnyitásnál miért nem ajánlja fel a törlést.

Hát megcsináltam és nem lett jobb. Azok a kiegészítők ugyanúgy le vannak tiltva, pedig a legújabb van belőlük.

Utána nézek annak a műsornak.

De a kérdésem továbbra is nyitott.

2014. febr. 7. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!