Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a routeremnek...

Elfelejtettem a routeremnek azt a jelszavát, amivel webes felületen beállításokat lehet végezni. Szóval nem azt, amivel rá lehet csatlakozni. Hogyan lehetne megtudni mi volt az? Így nem tudok semmi beállítást végre hajtani rajta.

Figyelt kérdés
router
2014. febr. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
fordítsd a routert seggel felfelé, az alján lesz egy matrica , rajta az általad kért adatokkal
2014. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor routereden keress egy lyukacskát ami kb egy tű vastagságú majd pl egy tűt szurj odabele ezáltal resetelődik a routered majd az alapértelmezett felhasználó val és jelszóval megint belephetsz. És lekodolhatod ismét.


Persze ha wifi volt eddig akkor megint be kell állítani meg ilyenek.

2014. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
150Mbps Wireless N Router, DS-WR150n/DS-WR151ND. Már működött használtam is a laptopon de jelszót akartam változtatni az alap (admin) helyett azóta nem enged belépni.
2014. febr. 8. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
A rescet gombot mennyi ideig nyomjam , aztán mindent újra lehet vele kezdeni
2014. febr. 8. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam már több helyen . Be kapcsolt állapotban vagy kikapcsolt állapotban nyomjam a gombot?
2014. febr. 8. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült ! Meg oldódott a probléma.
2014. febr. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!