Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ipad 2 nem kapcsolódik a...

Ipad 2 nem kapcsolódik a hálózatra frissítés után, miért? Lenne valakinek tippje, ötlete?

Figyelt kérdés
sziasztok! Frissítettem az ipadom ios6 ról -7 re, utána pár percig tudtam wifin csatlakozni az otthoni hálózatra, de megszakadt és azóta nem tudok rácsatlakozni, hiába próbálom a router mellet, akkor sem, pedig a hálózatot megtalálja és a kapcsolat is erős. Laptopom gond nélkül rácsatlakozik.

2014. febr. 9. 19:57
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Hivatalos apple fórumon sem tudnak még megoldást adni:

[link]

Valószínűleg előbb-utóbb egy frissítéssel javítani fogják, addig azt tanácsolják, hogy a router wifi beállításaiban a 802.11bgn auto mód legyen fixen 802.11g-re állítva. Így lassulhat az internet, mivel 50Mbit/sec-re csökkentik a sebességet, de legalább nem jelentkezik a hiba.

Remélhetőleg hamar adnak javítás ki hozzá.


(Sajnos kipróbálni nem tudtam, nincs se apple gépem, se iOS7-em)

2014. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Elfelejtettem, hogy a a linkelt fórumon írják hogy reset-eld a hálózati kapcsolatot, az talán helyrehozza, de nem jelezte senki hogy sikerült ezzel megoldania.


Itt egy másik link ugyanazzal a reset-elős módszerrel részletesebben (csak negatív visszajelzésekkel):

[link]

2014. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Valószínű az első megoldás lesz a jó, de még nem próbáltam. A hálózatot újraindításával próbálkoztam többször is, de nem működött.
2014. febr. 10. 20:06
 4/5 A kérdező kommentje:
A hálózat elosztót kellet állítani WPA2-WPA/TSK kapcsolatra.
2014. febr. 15. 20:34
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis TSK helyett PSK
2014. febr. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!