Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megosztaná velem valaki a...

Megosztaná velem valaki a vaterás eladói fiókját?

Figyelt kérdés

Régebben kizártak, mikor még nem voltam tisztában a szabályokkal, nem fizettem ki a felérjük irányuló havi járandóságot a termékfeltöltésekért és az eladásokért, csak mikor már a behajtóval fenyegetőztek. Azt hittem jogtalanul követelik...

Később persze próbáltam regisztrálni más számlaszámmal és adatokkal, de kisebb-nagyobb időközönként észrevették hogy közöm van az első fiókomhoz.

Mára már kértem új IP címet a szolgáltatómtól, így talán nem fognak belém kötni.

De nem akarok még egy számlát nyitni így is van már 4 (ebből 3 felesleges), ezért kérem, hogy ossza meg velem valaki az acc-át.



2014. febr. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, ilyen előélet után nyilván sok jelentkező lesz. Arról nem is beszélve, hogy egy bizonyos összegű eladás után szépen adózni kell, gondolom leadóznál a "társad" helyében ugyi.
2014. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Előélet... ez jó...

Ha üzletszerűen adnék el, igen.

2014. febr. 9. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy Vatera fiókban olyan személyes adatok vannak, amiket már önmagában sem szabad egy idegennel megosztani. De megkockáztatni, hogy fizetnivalót hagyj magad után, netán illegális, vagy netán bűncselekményből származó dolgokat áruljon egy idegen, az végképp kizárt. Ha az ismerőseid közt nem találsz senkit, akkor miből gondolod , hogy majd egy idegen beenged? Tudom, hogy divat hülyegyerekeknél egymás fészbukjába mászkálni, de ez azért picit más!
2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek mellett meg ott van akár a jófogás akár az apród, hogy csak a legismertebbeket említsem. nem csak a vaterán tudod árulni a dolgaid, sőt a legtöbb ember általában több oldalon is szétnéz...
2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!