Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a vírusirtómmal?

Monster5 kérdése:

Mi lett a vírusirtómmal?

Figyelt kérdés
Panda Global Protection 2014 vírusirtóm van. Éppen felnőtt videókat néztem mikor beugrott a police.hu hogy "tiltott dolgokat" néztem ezért blokkolják a gépemet hogy ha nem fizetek 25000, mivel tudom hogy ez egy vírus azonnal bezártam, elindítottam a vírusirtót, és minden off-ra van állítva, hiába kattogatok a vírusvédelem engedélyezésére nem csinál semmit. Mit csináljak?

2014. febr. 9. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Fú de megszívtad XD.

Na jó, telepítsd újra, bár ha felnőtt tartalmakra keresel érdemes lenne egy ESET NOD32 :D, vagy legalább Avast.

2014. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ccleaner és előzmények törlése
2014. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A panda szoftverei meg mindig nem vedik ki a police virusokat.

Hasznalj rendes vedelmet.Akar ESET Smart Securityt magazinos koddal (ha nem vasarlod meg) vagy ott az ingyenes Avast,azzal is jobban fogsz jarni mint a macival!

2014. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 belapus ***** válasza:

A Panda mellett - de bármelyik AV mellett - javaslom a Malwarebytes Pro használatát.Kevesebb, mint 5 000 forintért élettartam licencet és valós idejű védelmet kapsz. >>> De minimum az ingyenes változatát.Igaz, ebben nincs valós idejű védelem, de ha csökkentett módban be tudod kapcsolni a gépet, utána lefuttathatod.A frissítéséről neked kell gondoskodni.Esetleg érdemes az első rendszerindításkor rászánni néhány másodpercet. <<<


[link]

2014. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az ingyenes Avast mennyire megbízható?
2014. febr. 11. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ingyenesek közt a legkiemelkedőbb.

De egy védelem sem véd meg 100%osan,rajtad is múlik a dolog.

Hetente minimum 1x egy Malwarebytes free-t is futtass le.

2014. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam felrakni az Avastot meg az AVG-t, de mindegyik telepítésénél hibát ír ki és nem rakja fel
2014. febr. 15. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen hibát ír ki?
2014. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a rendszered.Előző védelmi programot nem pucoltad le rendesen.

Egymás után amúgy se ajánlatos felpakolgatni ezeket a dolgokat.

Újratelepítés,aztán mehet az Avast.

2014. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!