Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez normalis? Tegnap fetettem...

Ez normalis? Tegnap fetettem az Eset Online Scanner-t es meg mindig fut. 20 ora telt el.

Figyelt kérdés

Az este alvoallapotba helyeztem (12-19 ora)

Kb 10.-ik oratol 95%-on van.

Eddig ez az eredmeny: Ellenorzott fajlok:415203, Fertozott fajlok 123. Meddig tart meg? Maskor is hasznaltam mar, de 10-12 ora utan befejezte.

Az egeszben az a legjobb, hogy McAfee-t hasznalok, hetente egyszer ellenorzi,es soha nem talal semmit.Mindossze kidobja a piros figyelmeztetest, hogy veszelyes fajl.



#Google Chrome #laptop #windows7 (2011) #youtube blokkolas #Eset Online s Scanner
2014. febr. 10. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi ideg nem szokott futni,szóval valami van ott!

Ha eddig ennyi találat van jobb ha újratelepíted a rendszered,mert azon az fog csak segíteni.

McAfee-t meg ne rakd fel,nem ér annyit! Annál egy Avastal is jobban jársz ha ingyenes megoldásról beszélünk!

Én ESET Smart Security 7 ajánlanám magazinos kóddal (ha nem vásárolja meg az ember..) + heti 1x lefuttatni a Malwarebytest ha szükségesnek érzi az ember!

Mindenesetre szépen összeszedtél ezt azt,én évekig védelem nélkül sem szedte össze semmit,max 1 vírust amit a Malwarebytes le is gyalult.

2014. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KOSZI
2014. febr. 10. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!