Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon csináltam egy...

Vickielikepou kérdése:

A Facebookon csináltam egy oldalt:Violetta rajongói klub. hogy érjem el, hogy likeolják? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Léccike ha neked is van Facebookon oldalad, adj pár tanácsot,hogy hogyan érjem el,hogy likeolják???ha szereted a Violettát te is likeolhatod!:p

2014. febr. 10. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Értelmes dolgokról csinálj oldalt

2. Osszad meg az ismerőseiddel

3. Osszad meg olyan csoportokban, ahol ahhoz hasonló oldalak vannak

4. Beszéld meg más oldalakkal, hogy megosztják az oldalad ha te is megosztod az övét.


Ha semmi nem válik be akkor ott van a fizetős része is...

2014. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én speciel fogalmam nem lenne, ki az a Violetta, szóval nálam már bukott a dolog. de röviden leírta az első is. meg ne a lájkok miatt csináld, mert ha 1 hónap alatt csak 100an lájkolják, de ezek közül a bejegyzéseken meg egy se lesz, akkor rá fogod hagyni, és akkor meg lesz egy sokezredik fantomoldal, amivel senki nem foglalkozik.
2014. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emi10 válasza:

tegyél fel videokat, képeket, érdekes infókat és csinálj versenyeket (pl.: hogy hívják valakit az életben?.....)

remélem segítettem

2014. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!