Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a fb-n...

Hogyan tudom törölni a fb-n az üzeneteket? Hogyan tudok valakit eltüntetni az ismerőseim közül, hogy ne tudjon több levelet írni nekem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

az üzeneteket nem tudod törölni, csak archiválni

de bárkit letilthatsz

2014. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bal oldalt fenn rámész az üzenetekre kiválasztod majd jobboldalt fenn a műveletekre mész utána üzenet törlése és kiválasztod melyiket akarod törölni.
2014. febr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, archiválni mi módon tudom?

2-es, nem találtam olyan lehetőságet. Nekem jobb oldalon fenn csak a nevem van, meg ilyenek.

2014. febr. 12. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A neved fölött a boríték nem csak díszből van.
2014. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ott semmiféle boríték. :(
2014. febr. 12. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen nehéz felfogású vagy.

Nyisd meg az ismerősöd cset ablakát(akinek az üzenetét szeretnéd törölni) nyomj rá a fogaskerékre,teljes beszélgetés megtekintése-jobbra fent a müveletek fület nyisd le és a beszélgetések törlése gombra kattints.

2014. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ha már ilyen nehéz felfogású vagy."

Bäszki, én nem a számítógép, és főleg nem a faszbuk emlőjén nevelkedtem! Azt az oldalt csupán arra használom, hogy 3-4-5 évtizede nem látott ismerősökkel tartsam a kapcsolatot. Mindenesetre köszönöm a segítséget, és hogy lásd, mennyire fejlődőképes vagyok, ezen az oldalon legalább megtaláltam a zöld pacsit. :)

2014. febr. 13. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!