Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay csomag átvétele miként?

EBay csomag átvétele miként?

Figyelt kérdés

Na, a fenti kérdést kicsit pontosabban kifejtve:

Rendelek eBay-ról valamit. Tegyük fel, hogy mikor megérkezik, én nem vagyok otthon, csak egy családtagom.


-Ő átveheti a csomagot, vagy csak én?

-Ha átveheti, akkor kell-e neki a postásnak valami összeget fizetni?


Köszönöm annak, aki segít, ezt pontokkal jutalmazom!



2014. febr. 13. 15:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia ! Az ebay csomagokat is a postás hordja ki,akárki átveheti. A áruért vásárlás után ,csak az ebay-en fizetsz az árát + a szállítási költséget :)
2014. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ment a pont! Ha valakinek van még hozzáfűzni valója, írja le nyugodtan! Ha hasznomra válik, vagy ilyenek, azt is pontozom!
2014. febr. 13. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk betömködi a postaládába, valamikor meg se próbálja felhozni (gondolja nem vagyunk itthon), szóval bárkinek odaadja - ha becsönget.
2014. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az értékes áruk aláírósak és azt nem veheti át csak úgy akárki. Van, hogy futárcéggel is küldik - nekem is volt már többször pl GLS, hogy Spanyolban feladták GLS repcsi hozta majd magyar futár jött. Ez más cégekkel is mehet egyértelműen. Volt, hogy egy szimpla védőfóliát is aláíratták mert véletlenül azt a lehetőséget kattintottam hogy a drágább és regisztrált verziót fizettem tehát valamilyen szinten a vásárlónak is van beleszólása hogy hogy kéri.
2014. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nagyon nehéz így válaszolni, mert az ebay az egy virtuális piac, és ott függ, hogy kitől vásárolsz, az az illető hol él melyik országban, mit vásárolsz, milyen postai szolgáltatással adják fel a küldeményt, mert pl ha kínából vásárolsz, sima ingyenes postával akkor csak bedobja a postás a postaládába ha nem vagytok otthon, már ha befér a posta ládába, ha nem akkor hagy értesítőt a postás. Viszont ha kínából regisztrált postával rendelsz értem ezalatt, kapsz hozzá nyomon követési számot akkor a postásnak alá kell írattatni valakivel vagy veled vagy egy rokonoddal, na most az jön a képbe, hogy hol is laksz pontosan, mivel ég és föld a vidéki és a városi postai szolgáltatás. Így ha pl vidéken kiadják rokonoknak is, de városban nem. Személyi kell, hogy át vedd a csomagot. De ez igazándiból hely függő is szerintem.
2014. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!