Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik közösségi oldalon...

Melyik közösségi oldalon érdemes fent lenni iwiw, myVIP, egyéb? Te melyiken vagy fent?

Figyelt kérdés

Tudom, már biztos voltak hasonló kérdések de elmondom én mit szeretnék.

Fent vagyok iwiwen és myvipen és azt hiszem barátikörön is. Facebookon is de azt nem használom, mert nincs egy ismerősöm se eleve problémáim voltak a sulikitöltésnél mert az enyém nem volt köztük így nem tett be csoportba se vagy mia helyzet és mindenféle araba meg török meg mittudomén milyen emberek jelölnek csak, tudjátok akiknél a dzsihád van :DDDD de én őket nem ismerem.



Melyik oldalra érdemes felmenni?

Elég az iwiwen és a myvipen tagnak lenni ez a két legnépszerűbb, nem?


És milyen oldalak vannak még?


ÉS AMI A LEGFONTOSABB MELYIKET KINEK AJÁNLANÁTOK? Pl. melyik ami inkább fiataloknak van és melyik ami komolyabb oldal és melyik céges vagy hasonló. Melyiket milyen lehetőségek vannak miről híres. Nem kell nagy dokumentáció elég ha saját szavaitokkal leírjátok vagy elmondjátok melyik korosztályba tartoztok vagy értitek.


Köszönöm szépen.


Én 20 éves vagyok, ilyen idétlen oldalak már nem érdekelnek, de azért rendben van ahol fiatalabbak is vannak és megy a baromkodás. Nem zavar annyira... igazából azt nem tudom, hogy van-e értelme ilyen hi5 meg hasonló oldalakra felmenni, mert minek? Vagy mire jók ezek? Van barátiköröm is de az se érdekel, az sms miatt regisztráltam de már az sincs. Most van valami hogy bejelöl aki érdeklődik irántam de engem nem érdekel milyen pasik jelölgetnek be én szeretem irányítani az ismerkedést. Ezeket nevezzük már limonádé oldalaknak, mint a filmekre is szokták mondani :DDDD szóval melyik még ilyen? csakhogy tudjam hova teljesen felesleges felmenni.


20 éves vagyok, már nem vagyok gyerek de még komoly felnőtt sem így pont a határon vagyok. Kell egy kis szórakozás, de szerintem az a myvipen is megvan mondjuk egy klubban. Ugyanakkor szeretnék már rendes profilokat is, pl iwiw ahol majd egy esetleges munkaügyben megnézhetnek és ott mindenki elérhet, hivatalos hely úgymond bárki felveheti velem a kapcsolatot és tárgyalhatunk. Remélem érti majd valaki mi a problémám és kapok válaszokat, hogy melyik oldal milyen és melyiken érdemes fent lenni.


Nyugodtan írjatok személyes véleményt is, hogy ti hol vagytok fent és melyiket milyennek találjátok. Én szivesen olvasom, ha valakinek van ke4dve részletezni. Én úgyis eleget írtam már. Köszönöm, ha ti is írtok majd. Bocs, hogy hosszú lett.



Ja még annyit, hogy nemzetközileg ha azt szeretném, hogy amerikaiak angolok és németek meg egyebek is megtaláljanak akkor melyik a megfelelő hely? Erre csak a myspace van? Érdemes nekem oda regisztrálnom ha még nem tökéletes az angolom vagy várjak mert szívás lenne csak? Sokan ráírnak ott az emberre külföldiek? Mert nem biztos, hogy tudnék idegen nyelven válaszolni nekik.


2009. dec. 9. 03:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mi az a twitter? Sosem értettem pedig már megnéztem. Jó az valamire? Kevés angol tudással (értem amit írnak, csak én nem tudok normálisan válaszolni rá.) is lehet használni és mire?
2009. dec. 9. 03:47
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az IwIw a legjobb. Fentvagyok Myvip-n is de csak felnézek néha, ismerősöket soha nem keresek.
2009. dec. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha igazán ismert akarsz lenni, akkor napiszar.com :D
2009. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
rajvip és zsiwiw. egyiken sem vagyok, illetve kamunévvel, kép nélkül igen. Nézelődni.
2009. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
IWIW vagy IWIF is jó :)
2009. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs elírtam IWFW :D
2009. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyiken sem érdemes fent lenne, mert nincs semmi haszna, f*szság az összes.


De nem olvastam el a 2000 soros írásodat, így lehet kihagytam valami fontosat.


Ja és egyiken sem vagyok fent.

2009. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
41%
Én a poznanicit ajanlom. Az a tuti. Van top 50csaj meg top 50pasi. (www.poznanici.com)
2010. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

IWIW - felnőttesebb, azon van fent a legtöbb ember, ott érdemes a legjobban fent lenni

myVIP - 18 éven felülieknek nem ajánlott :D (írtó gagyi)

facebook - Mo-ról viszonylag kevesen vannak, de egyre jobban hódít... Viszont ha nemzetközi kapcsolataid vannak, akkor erre a legérdemesebb regelni

Ilyen kis nyomiságok, hogy barátkiör, meg hi5, meg stb, nem érdemes, mert kevesen is vannak, meg gagyi is...

Kicsit megkésett válasz, de hátha még valaki rákeres a kérdésre :)

2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

14:33 Köszönöm a válaszod!

Pontosan azért írtam ki kérdést, mert engem ezek a "kis nyomiságok" már abszolút nem érdekelnek.

Igazad van, én is úgy vettem észre, hogy iwiw normálisabb myvipen csak a tinik nyáladzását lehet figyelemmel követni, elég színvonaltalan.


Azóta maradtam inkább a facebooknál, főleg amióta van magyar kezelőfelület is. :)

2010. júl. 3. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!