Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék a wifi-s telómmal...

Babett X kérdése:

Szeretnék a wifi-s telómmal (Galaxy Ace GT-S5830) a PC-m router-ének a wifi-jére kapcsolódni, de nem sikerül. A teló wifi-je felismeri a hálózatot, kéri a jelszót. A router alján van egy P/N (itt egy 9 jegyű szám). Ezt beírtam, de nem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kell még valami mást is beállítani a telón? Próbálkoztam a PC-n a 192.168.1.1 oldallal is (hátha ott kell beállítani valamit), de a böngésző nem nyitja meg.

2014. febr. 15. 22:28
 1/3 anonim válasza:

milyen routert használsz?

amúgy van olyan amin

192.168.1.100

vagy

192.168.0.1

vagy

192.168.0.100

2014. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A PC-t mivel használod, kábellel? (gondolom, ha wifihez nincs jelszavad.) Írd be a futtatásba, hogy cmd, majd a parancssorba ipconfig, ott találsz egy olyat, hogy alapértelmezett átjáró, annak az IP címét kell a böngészőbe beírni, és azzal tudsz belépni. Az ide való jelszót a router papírján találod.


A router alján lévő P/N az a part number, az nem jelszó. Esetleg még a router papírján lehet jelszó, de default jelszót sehol semmire ne használj.

2014. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Megtaláltam a router papírjait, benne volt az alapértelmezett átjáró címe és a felhasználói jelszó is. Aztán a beállításoknál a Wireless menüpontban sikerült új jelszavat is generálnom a router-hez. Mégegyszer hálás köszönetem a gyors segítségért!

2014. febr. 16. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!