Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 502 -es hibát ír ki amikor...

502 -es hibát ír ki amikor felmennék a blogomra. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elég komoly a problémám, ugyanis rengeteg jegyzetem és fontos írásaim "bent ragadt" úgymond egy blogban amit most képtelen vagyok megnyitni és még az admin kezelőbe sem enged be.

Ezt írj ki már hetek óta miután bejelentkeznék vagy megnyitnám a blogot:


502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.


Mi a teendő ilyenkor? Van valami program esetleg ami megnyitná, vagy mit kéne tennem, hogy megnézhessem az írásaim? :\


Válaszokat előre is köszönöm!


2014. febr. 16. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a proxy szerver nem tudja elérni az adott oldalt. Ha nem te proxyzgatsz, akkor az oldalt irányítók kalapálnak valamit. Ha te magad csináltad és üzemelteted az oldalt, akkor, pl. épp nem fut a webszerver rendesen.
2014. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, ez para.

Nem én csináltam, neonos blogtárhelyről van szó.

2014. febr. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!