Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell a firefoxban beállíta...

Mit kell a firefoxban beállítani, hogy ne telepítse fel a legújabb verzót, csak akkor ha én akarom?

Figyelt kérdés
Korábbi verzó van fenn, és nem akarom fríssiteni, de mindig magától frissíti az újra, és le kell törölnöm, hogy visszarakjam a régit.
2014. febr. 18. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

about:config -ezt beírod a címsorba, keresőjébe pedig ezt: App.update.auto majd ennek az értékét 0 -ra állítod, ilyenkor nem frissít magától hanem rákérdez.

Ha a rákérdezést sem akarod, akkor az App.update.url -t ürítsd ki, de ha nem írod le a linket ami abban van akkor csak reinstall után kerül vissza, és addig sehogy sem lesz képes frissítésre.

2014. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Firefox beallitasokban is ott van a kikapcsolas lehetosege,csak korul kell nezni...
2014. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már kikerült a beállítások update füléből, csak a beépített keresők frissítését lehet kikapcsolni ott.


Régebbi verzió(k)ban:

(Eszközök -> beállítások -> haladó -> frissítés: "Ne legyen frissítve"; Edit -> Preferences -> Advanced -> Update)

2014. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

27.0.1 firefox

Nekem ott van a Frissitések rész ami a böngészőre vonatkozik és itt vannak a beállitási lehetőségek,közte az is,hogy egyáltalán ne frissitse a böngészőt.

Kereső frissitésének kikapcsolása legalul van.

2014. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, ezek szerint csak a linuxos változatánál van úgy ahogy írtam.
2014. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem firefox 26-om van és nem akarom, hogy frissüljön, de még mindig nem értem, hogy akkor hova menjek, hogy ne frissítse magátról meg ne is értesítsen.


Mit ürítsek ki meg hova kattintsak pls.

2014. febr. 18. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha még így se sikerült megoldani akkor jobb is, hogy magától frissít, általában úgyis biztonsági réseket foltoznak.
2014. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!