Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám kikapcsolni a...

Taci741 kérdése:

Hogy tudnám kikapcsolni a felugró reklám ablakot? Nagyon unom már, hogy ott ugrál előttem, hogy én milyen szerencsés vagyok, mert nyerhetek egy mittudomén micsodát.

Figyelt kérdés

#Ez nem vicc! #Egy iPhone #nyertese #lehetsz"
2014. febr. 19. 15:38
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ad block plusz van telepítve?
2014. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Böngészőbe épített plugin, ami szűri a reklámokat. A népszerűbb böngészőkhöz elérhető. Google: "<böngésződ neve> ab block plusz" majd kiválasztod az oldalt és telepíted.

2014. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most tettem fel a GOOGLE CHROM-ot, ebben letiltottam a reklámokat és azonnal megszűnt a reklámok bepofátlankodása, a gép felgyorsult. Az Ad Munch semmit nem ér. (lehet, hogy az a szoftver hozza be a reklámokat, hogy aztán jó pénzért ha megveszed, akkor talán eltünteti (nem vagyok meggyőződve, hogy a vírusirtók is hasonlóan nyerészkednek.
2014. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!