Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok belépni az...

Hogyan tudok belépni az E-mail fiókomba?

Figyelt kérdés

Rosszul adtam meg véletlen a másodlagos e-mail címet (amire az elfelejtett jelszót küldenék) véletlenlül citromail.com ot adtam meg... pedig nem is létezik.. csak "hu".

Az a helyzet, hogy most kértem rá új jelszót.. és várja a kódot.. és már 1 napja próbálok, és nem tudok bejelentkezni... mi a teendő? :(



2014. febr. 21. 22:21
 1/1 A kérdező kommentje:

Jelszó és biztonsági adatok



Célszerű olyan jelszót választani, amit máshol nem használ.


Jelszó módosítása



Ezekkel a biztonsági adatokkal férhet hozzá a fiókjához, ha elfelejti a jelszót. Az adatokat és a kétlépéses ellenőrzés beállításait a biztonsági adatok lapján kezelheti.

.. és itt rossz E-mailt adtam meg.

és nem engedi szerkeszteni... mert ezt írja..

Kérte a biztonsági adatok módosítását?


Valaki a(z) XXXXX@XXXXXX.XXXX e-mail címet használva megkísérelte módosítani ennek a Microsoft-fióknak a jelszavát vagy biztonsági adatait, így a fiók 2014.03.23. napjáig nem érhető el.



Ha a módosítást Ön hajtotta végre, válassza az Igen, én voltam lehetőséget, és segítünk Önnek visszaszerezni a fiókját.

2014. febr. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!