Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel raktam a youtubera egy...

Basshunter5000 kérdése:

Fel raktam a youtubera egy hd-s videót, de csak 360p be került fel. Mit csináljak, hogy megmaradjon a nagy felbontás?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha HD-ban töltötted fel, akkor azt a servere HD-ban is tárolja.

A baj nálad lehet, mert mikor előjön a videoablak és elindul a video, akkor a jobb alsó sarkában a fogaskerékre kattints és ott válaszd ki a HD minőséget.

Mert a YouTube automatikusan mindig a 360pixelen jeleniti meg a videokat, ami még a normál, 480pixelt se éri el.

2014. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond. 360p nél nem lehet feljebb venni.
2014. febr. 23. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elbénáztad a feltöltést!
2014. febr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mond már meg nekem hogy ezek közül hol bénáztam el:


Rákkatintok a feltöltésre

Kiválasztom az adott videót

Leokkolom

Kis idő múlva felrakta 360p be

2014. febr. 24. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem a YouTube a bűnös. A Te számitógépes, netes környezetedben vagy benned van a hiba

Küld el nekem óriásfájlküldő linken, privátban azt a HD videot /ha egyáltalán HD, azaz eléri a minimum 720pixelt/ majd én feltöltöm HD-ban!

2014. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!