Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kapcsoljam ezt ki,...

Hogyan kapcsoljam ezt ki, illetve kap-e értesítést róla? (facebook)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki folyton írogat, pedig világosan megbeszéltük, hogy soha semmi nem lesz közöttünk (barátom van, ő mg folyton flörtölget meg írja, hogy milyen szp vagyok és találkozzunk). Talán zaklatásnak is lehetne nevezni. Nem akarom még letiltani, mert nem annyira megszállott a srác, de zavar, hogy ha nem válaszolok neki és olvasatlannak jelölöm meg az üzenetét, majd lájkolok valamit, amit az egyik ismerősöm rakott ki, azonnal jön az üzenet, hogy tehát fent vagyok Facebookon, miért nem olvasom el, amit írt, stb (ha elolvasom és nem válaszolok, ő viszont látja, hogy láttam, akkor megint azonnal ír). Tehát azt szeretném, hogy ő ne lássa, mit mikor rakok ki, mit lájokolok, stb, de ne kapjon értesítést róla, hogy ezt elinteztem! Hol állíthatom ezt be?

2014. febr. 22. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valamit posztolsz, akkor be lehet állítani, hogy ki(k) elől legyen elrejtve. Erről nem fog értesítést kapni

Viszont ha más posztját lájkolod, vagy szólsz hozzá, az már más eset. Ugyanis, ha az a dolog publikusan van megosztva és te az lájkolod/hozzászólsz, akkor az megjelenhet az ismerőseid üzenőfalán, hogy te épp most lájkoltad ezt és ezt vagy szóltál hozzá.

Egyébként nyilván semmi közöm hozzá, de én azért mégis csak elgondolkoznék a tiltáson, ha már ilyen számon kérő veled szemben, mert ezt már tényleg nevezhetnénk akár zaklatásnak is.

2014. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!