Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölt iszonyatlassan az...

Miért tölt iszonyatlassan az összes videó miközben a netem full gyors és a letöltés is 800-zal megy? (videó nézése közben persze nem töltök le még mielőtt beírnátok)

Figyelt kérdés
egyedül a youtube-on tudok nézni videót mert ott nem akad meg egyszer se még full hd-n se. de más oldalakon 5 percet kell várni míg 1 percet betölt. és változó mert valamikor meg normális. hiába frissítem a flash playert mert másik böngészőn is ez van.
2014. febr. 23. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen böngészöt használsz?
2014. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen oldalak? Ha online akarsz filmet nézni, akkor ez azért van, mert szerver oldalról vagy korlátozva, hogy megvedd a prémium előfizetést a videószolgáltatóhoz.

G.

2014. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Chrome és Firefox. Elismétlem: minimum 10 különböző oldal lejátszóján néztem és mindegyiken lassú. valamelyiknél aszott lassú valamelyiknél meg épphogy lehet nézni mert 5 perc alatt 5 percet tölt be. a normális az szokott lenni ha 5 perc alatt fél órát betölt legalább.
2014. febr. 23. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Az oldalak nevét írt, mert én még mindig azt valószínűsítem, hogy nem a te neked miatt lassú a dolog.

G.

2014. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
talán attól lehet hogy telepítettem a silverlightot?
2014. febr. 24. 10:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Asszem én ehhez a kérdéshez nem írok többet.

G.

2014. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Uhh ne is írjanak ilyen agyhalottak amikor 3-adszorra kell elugatnom hogy nem a netem lassú hanem te vagy gyökér, és 10 különböző oldalon néztem és mindegyiken lassú csak valamelyiknél nem olyan feltünően.(pl. youtube)
2014. febr. 24. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Három Adobe Flash Player van, ha ennyi böngésző van a gépeden. Adobe Flash Player ActiveX IE-hez, Adobe Flash Player plugin Firefox-hoz és a Chrome sajátja. De kell még az Adobe Shockvawe Player is. A legegyszerűbb minden régit törölni a Ccleanerrel (Menű, Eszközök, itt jobb egérgomb, eltávolítás). Aztán töltsd le az újakat innen. www.adobe.hu az Asztalra, onnan telepítsd egyenként. Felajánlja az automatikus frissitést, ezt NE fogadd el, nálam az ESET tűzfala allergiás rá. Kézzel is biztonságos. Ha van más védelem a gépeden, a letöltés előtt töröld a McAffe bejelölését. Az elmúlt héten KÉT frissités is volt, érdemes erre odafigyelni.
2014. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! most egy jó ideje nem csinálja már mióta telepítettem a Free File Wiever-t amit folyton elémrakott a windows 8. lehet hogy ez volt a gond.
2014. márc. 20. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... te vagy a gyökér neharagudj! A válaszoló azt kérdezte, hogy milyen oldalakon szeretnél videótnézni, nem azt, hogy milyen a neted... nem tudsz értelmezni vagy mi van???? 1. osztály megvolt???
2014. júl. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!