Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudom törölni...

Sazarre kérdése:

Facebookon hogy tudom törölni a felhasználót a csoportomból, ha hibás a db?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy főadmin vagyok már több éve egy csoportban, de ilyent én még nem láttam, hogy egy Ember, akit ismerek is személyesen, belép a csoportba, én jóváhagyom, ott is a tagok közt, közben meg mégsincsen, mert feljött hozzám, belépett a gépemről a csoporthoz, és nála még csak a "Kérelem visszavonása" van a csoportnál, mintha még el sem fogadtam volna a csatlakozási kérelmét. Próbáltam kitörölni, a törlésre meg az a reakciója a szervernek, hogy "A felhasználó nem tagja a csoportnak"... Közben meg ott a tagok listáján. Se törölni, se elfogadni, semmit sem lehet? Valaki tudna erre a hibára valami okosat mondani? Oltásokat nem várok, csak hozzáértőktől korrekt válaszokat.

2014. febr. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérelem visszavonása, és próbáljon meg csatlakozni újra.
2014. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töröld a cookie-kat és az előzményeket a böngésződből.
2014. febr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Cookie-k törlése is megvolt, sőt másik gépről is próbálkoztunk, meg hát az ember is otthonról próbálta először... Nem itt a baj, de ennek ellenére a probléma továbbra is fennáll.
2014. febr. 24. 03:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Ráment a kérelem visszavonására, de ugyanúgy tagnak jelzi a csoport, közben nem tag.
2014. febr. 24. 03:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Mint az alábbi képen is látszik, ki akarom törölni őt, miután visszavonta a csatlakozási kérelmet, rámegyek hogy eltávolítás (jól látszik a képen), és azt írja a fb, hogy nem tagja, pedig igen, hogy érthető legyek ismét


A kép: [link]

2014. febr. 24. 03:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy tipp: mikor a csoport tagjait kilistázod, van egy olyan, hogy Meghívás e-mailben. Kattints rá és írd be a nevét.
2014. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Megtörtént, de a helyzet még mindíg ugyanúgy fent áll sajnos :/ ...
2014. febr. 25. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!