Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom megnézni a követési...

Hol tudom megnézni a követési listámat Facebookon?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy ma kicsit volt időm és unatkoztam ami azt eredményezte, hogy nézegettem a facebookot és észrevettem, hogy vannak ismerősök és volt ismerősök akiknél azt látom, hogy én követem őket.

Na már most vannak olyan személyek akikre én nem vagyok kíváncsi itt most a volt ismerősök 100%-ára és a jelen ismerősök 80%-t érinti.

Továbbra is ismerőse vagyok csak nem szeretném követni.

Ezért mivel sok száz vagy akár ezer ismerőst is át kellene tekinteni-nézni akikkel volt valami dolgom Facebookon és ellenőrizni azt, hogy nem-e követem őt, ezért egyszerűbb lenne úgy ha van egy olyan lista ami megmutatja kiket követek.

Facebookon létezik ilyen lista??

Ha igen kérlek adjatok linket vagy írjátok le hol találom.


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!!!



2014. febr. 24. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétféle követés van. A régebbi, amikor pont azért követtél valakit, mert bár nem volt az ismerősöd, de kíváncsi voltál rá (persze ekkor is csak a nyilvános dolgait láthattad).


Az újabb fajta, mikor az ismerősnél kell eldöntened, hogy követed-e vagy nem.


Nem mindegy. hogy melyikre gondolsz.


Menj a profilodban az ismerősökre. A lista tetején ott van, hogy Minden ismerős, Követők, Követések.

Kattints rá a Követésekre. Ezek azok, akik nem ismerőseid, de valamikor bejelölted, hogy követed őket.


Ha az ismerősök között keresel, akkor a két oszlopos Ismerősök listájában vidd az egered a nevére, feljön az ablak és látod, hogy követed-e. Alapból mindenkit követsz, így állította be a face ezt az új dolgot. Itt egy mozdulattal kikapcsolhatod, egyenként. Akkor viszont semmit nem fogsz tőlük látni.

De ha ugyanitt nem a követést kapcsolod ki, hanem csak beállítod Távolabbi ismerősnek, akkor csak a legfontosabb dolgokat mutatja róla.

2014. febr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már minden sikerült. :)
2014. febr. 24. 12:36
 3/3 anonim válasza:
Én a követőimet szeretném korlátozni, de nem találom a követők címkét :( Valaki segít?
2017. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!