Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőimben egy-két...

Ricske97 kérdése:

A böngészőimben egy-két weblapot nem enged megnyitni, mondván "Nincs internetkapcsolat", ami több mint valószínű, hogy biztos, hogy lehetetlen, hiszen van! Mitől van ez, és hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Közben simán zenét hallgatok, stb.

Tehát van 3 böngészőm. (Explorer, Chrome, Opera)

Mindháromban egy-két weblapra azt írja, hogy márpedig nekem nincs internetkapcsolatom, és ez nem javul akkor sem, ha:

-a böngésző gyorsítótárát ürítem

-a DNS akármicsodát ürítem (elvileg egy javítás során a gép ezt megtette magától)

-a routeremet újrakonfiguráltam.

Előre is köszi a segítséget, ha vki tud rá vmi normálisságot.

(Ha lehet normális-emberi nyelven... Nem vagyok informatikus [még] )



2014. febr. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézegess körbe a tűzfaladban, és várj egy kicsit, mert lehet hogy a szolgáltatónál van a probléma ( velünk is előferdült már ilyen )
2014. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tűzfalat, és a vírusírtót is egyidőben, és külön-külön kikapcsoltam, a weboldal mégsem töltött be. A szolgálatatónál sem igazándiból lehetnek gondok, mert mostanába volt kint a szerelőjük nálunk, és nem mondta, hogy bármi probléma lenne...
2014. febr. 25. 08:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Az operációs rendszerem újratelepítése megoldotta a problémát, de nem tudtam meg végülis, hogy mi okozta a gondot...
2014. márc. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!