Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedport w724v ci digitális...

Speedport w724v ci digitális elosztót honnan lehetne rendelni netről?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 10:59
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Kb. sehonnan, mivel ezek a legtöbb esetben nem kaphatók Magyarországon kereskedelmi forgalomban. A szolgáltatód rendeli nagy tételben külföldről, tőlük tudsz szerezni bár korán se biztos hogy típus azonosat fogsz kapni.

Használtan lehet még megnézni a jofogas.hu vagy a hardverapro.hu oldalakon.

Amúgy ha nem digitális a telefonod (Vo IP) és nincs IP TV -d se, akkor jobban jársz ha modem-routert veszel.

[link]

[link]

2014. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem most ilyen van, de ez csak amolyan próbamodem, ma hozták ki a sajátomat, ezt meg gondolom majd jön valaki és elviszi. Csak az amit kaptam csak egy sima modem, nem nagyon tetszik, ilyen kellene ami most van, azért is kérdeztem.
2014. febr. 25. 13:08
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Ha sima modemet kaptál, akkor sokkal olcsóbban kijössz ha sima Wi-Fi routert veszel hozzá (már 3-5 ezer között is vannak nagyon jók.) Utánakötöd a modem után beállítod és készen is vagy.
2014. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy sima modemet kaptál.


Én már hónapok óta rágom a T-Home fülét hogy vigyék el innen ezt az ócska modem router egyben ( HGW ) cuccot és hozzanak helyette egy sima modemet de igazából semmi erőlelépés sincs csak annyi hogy fél év leforgása alatt eddig 3x cseréltek nálam HGW eszközt. Volt 2db Cisco EPC3925, 1 db D-Lik DCM-704 most meg Technicolor TC7200 csodadoboz van.

Sajnos a T-Home-nak nagyon fáj ha valaki saját routert akar használni mivel sima modemet lehetetlen belőlük kicsikarni, a HGW eszközeikben meg letiltják a bridge ( modem ) módot.

2014. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!