Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan igazolhatta vissza...

Hogyan igazolhatta vissza valaki, hogy ismer (facebookon), ha én be sem jelöltem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Visszanéztem a tevékenységnaplómban, biztos, hogy nem jelöltem be! Erre jön egy értesítés, hogy ő visszajelölte, hogy ismer... Jelzem, nem is ismerem az illetőt... Valaki hallott már ilyenről?


Eddig bárkit bejelöltem, írja a tevékenységnaplóm, nála ezt sem írja... Feltörte az adatlapom?


2014. febr. 26. 17:24
 1/2 anonim válasza:

Nem valószínű, hogy feltörrte az adatlapod. Én inkább arra gondolok, hogy egy ismerősöd ajánlott téged az általad nem ismert ember ismerősének. Ez estben neki azt jelzi ki, hogy te jelölted őt, te pedig már csak az értesítőt kapod, hogy elfogadta az ismerősnek jelölést.


De ilyenkor természetesen még mindig ki tudod törölni az ismerőslistádról, vagy letilthatod.

2014. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, biztosan ez történhetett, pár órával előtte egy közös ismerősünket visszajelöltem, ő általa lehetett... :)
2014. febr. 27. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!