Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook! FONTOS! Miért lehet ez?

Facebook! FONTOS! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Facebook! Miért lehet ez?


Nekem oldalam van, nem profilom, de csak arra használom, hogy üzeneteket váltsak az ismerőseimmel. Eddig minden simán ment, ha már valaki egyszer rám írt onnantól kezdve én is bármikor írhattam, és ez így pont elég is volt, viszont most nem tudok írni csak azoknak akikkel az utóbbi pár órában beszélgettem mivel az üzenet ablakomban csak őket mutatja és nincs ott jobb oldalt felül hogy üzenetek megtekintse, vagy valami ilyesmi, mert ha arra rákattintottam kiadott mindekit hosszú sorban és kiválaszthattam kinek írok. Másik gépről is megnéztem, de ott se ment, úgyhogy biztos az oldallal lehet valami, vagy van ilyen hogy a fb nem hagyja? Azt hittem túl van terhelve, már körülbelül délután 1-től nem megy. Ha valaki írna választ, hogy mi lehet azt megköszönném. Remélem csak átmeneti! :)



2014. febr. 26. 20:57
 1/3 OneHitGoHome ***** válasza:
Szerintem csinálj egy profilt.Mivel a facebook egy idő után törli az üzeneteket.
2014. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mennyi idő után törli a facebook az üzeneteket?
2014. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem törölte, az eddigi üzeneteket is vissza tudom olvasni, de csak azt az 5 embert mutatja akikkel legutóbb beszéltem, ha valaki rámír akkor a sor végén lévő letolódik, úgyhogy ez van... de mindenkivel megvan a beszélgetésem csak nem tudom lekérni az összes személyt...

:/

2014. márc. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!