Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook másodlagos e-Mail-cím...

Facebook másodlagos e-Mail-címnél normális ez?

Figyelt kérdés

Nos ma délelőtt be akartam lépni a facebookos fiókomba és egy olyan üzenet fogadott hogy adjak meg egy másodlagos email címet amit meg is adtam. Majd beléptem az email fiókomba amit megadtam másodlagosnak és rámentem a megerősítő linkre ami felvitt a facebook fiókom Általános fiókbeállítások részéhez... és itt van egy olyan rész hogy:


Kérlek, ellenőrizd a

********** címre küldött e-mailt a megerősítéshez!

Megerősítő e-mail újraküldése · Mégsem


elsődleges címnél az van amivel regisztráltam a fiókom másodlagosnál meg ezt adja... hiába megyek rá az emailban hogy megerősítem... Ha viszont kilépek majd ujra be akkor meg ez a szöveg fogad: Megerősítő e-mail elküldve!

A következő e-mail címet adtad meg:


Egy e-mailt küldtünk erre a címre, hogy ellenőrizzük, valódi-e. Kérjük, az e-mail cím megerősítéséhez kattints az e-mailben található hivatkozásra.


Mit tegyek hogy meg tudjam erősíteni és ne szenvedjen?



2014. febr. 27. 10:16
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ne erősítgesd meg folyton, hanem egyszerűen ha beléptél, töröld a megerősítetlen címet és kész.

Egy alternatíva másodlagos mail-címnek: felhasználóneved (ami a fb.com/xxxx xxxx-es része, ha az adatlapodat nézed) és a jelszavad ugyanúgy beenged. Igaz erre a címrehiába kérsz bármit is, mivel ez csak belső üzenetként érkezik meg.

2014. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!