Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internet előfizetést...

Milyen internet előfizetést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Januártól szeretnénk internet előfizetést, tv és telefon nélkül. Gyors le- és feltöltési sebesség fontos. Érdekelnének a tapasztalatok a különböző szolgáltatókkal, mert egyelőre nem tudjuk melyiket válasszuk, hallottunk jót is rosszat is.
2009. dec. 11. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:

t-home fos, ahogy van, a telefonom t-mobilos, de tv-t netet tőlük soha.

upc: korrekt általában, de drága, és korlátozza a torrentet

diginet: olcsó, gyors, nem korlátoz, megbízható, főleg ha LAN-ost kapsz. (nekem diginetem van, kb 4-5hónapja váltottam UPC-ről)


tvnetwork: katasztrófa, kisvárosokban van inkább tudtommal, lassú szakadozó, nem értenek hozzá

optanet: ez is kisvárosi, jobb mint a tvnet, de ők is eléggé bénák, bnőméknél van most (tvnet után), elromlott a modem, kb 3 héten át nem volt net, mert nem volt modemjük amit beszerelhettek volna.


ezeket ismerem: egyértelműen diginet-et javaslom.

2009. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy ne hallgass senkinek se a tapasztalatára itt. :-) És ezt komolyan mondom. Azért ne hallgass mások tapasztalatára internetszolgáltató ügyben, mert településenként változik a különböző internetszolgáltatók minősége. Én tudom, mert pl ahol én lakok ott a t-online a legjobb (kivétel nélkül, már 7 éve náluk vagyok és totál stabil és még nem volt olyan a 7 év alatt, hogy ne lett volna netem, amikor kellett, pedig napi 12-13 órát megy a gépem), de ugyanakkor meg számtalan fórumon olvastam, hogy egy csomó más helyen totál instabil és sz@r. Na ez egy példa volt, de ez így van az összes többi szolgáltatóval is. Például a UPC nálunk siralmas, máshol meg azt istenítik.

Szóval a legjobban akkor jársz, hogyha a környékeden lakó ismerősöket, barátokat, haverokat végigkérdezed, hogy milyen netjük van, mennyire stabil, stb. mert Miskolcról neked nem fogják megmondani, hogy Győrben melyik a jobb netszolgáltató.

2009. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az első válaszolóval! Digi!!! A legjobb!
2009. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az 1. és 3. válaszolóval, digi a legjobb :)


Akkor én is leírom az indokot, és tapasztalatokat:

Digi: gyors, olcsó, stabil, nem korlátoz semmit, 0-24 mindig elérhető, stb, röviden tökéletes

T-mobil (vagy t-home vagy t-com már szar se tudja):

Stabil, de viszont lassú és drága

UPC: Gyors letöltés, de viszont lassú feltöltés, és korlátozza a torrentet, drága


Ezt a 3-at ismerem jól, ha van nálatok digi akkor mindenképp azt ajánlom, kb. 8 hónapja van digim, és egyszer sem volt baj a nettel (és a tv-vel sem).

2009. dec. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! A Digiről még nem is hallottam, úgyhogy utánanézek, és ha árban is jó, akkor lehet, hogy azt választjuk!
2009. dec. 12. 14:51
 6/9 A kérdező kommentje:

Na, utánaérdeklődtem, nálunk nem elérhető a szolgáltatás... :(

Egyéb javaslatok?

2009. dec. 12. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem... településenként változik a dolog.

23.00 voltam

2009. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt írd le miből lehet választani és úgy könnyebben tudunk válaszolni :D
2009. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, jogos a kérdésed... Ebből látszik, hogy kissé felkészületlen vagyok. Nem tudom pontosan, hogy mi a választék. Azt tudom, hogy mi nincs: upc és digi. Budapest, 9. ker egyébként. Pár házzal odébb van például upc, de hozzánk csak akkor kötik be, ha szerzek még jónéhány ügyfelet a házból. Nem is tudom, mik még az alternatívák a T-home-on kívül. A főnököm egyébként azt köttette be, de pár hét után lemondta, mert annyira lassú volt és szakadozott. Na, azt hiszem futok még egy-két kört a neten, hátha találok valamit. Köszönöm az eddigi válaszokat, és ha van még jó-rossz vélemény, tapasztalat, szívesen várom.
2009. dec. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!