Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on le lehet tiltani,...

Facebook-on le lehet tiltani, hogy ha valaki rákeres egy adatlapra, ne listázza a felhasználóknak? Például Gipsz Jakabnak hívnak, és egy idegen beüti a fb keresőjébe ezt a nevet, és nem ad ki találatot, holott van ilyen felhasználó.

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a facebook ezt már megszüntette.
2014. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a konkrét esetet. A Real kasszájánál láttam pár hónapja egy nagyon aranyos lányt. A kitűzőjén ott volt a neve, különleges neve van, tehát meg is találtam a fb-on. Ahhoz már nem volt bátorságom, hogy be is jelöljem, csak időnként megnéztem az adatlapja publikus részeit (képek stb). Pár napja pedig hiába írom a keresőbe, nem ad ki találatot. Letiltani nem tilthatott le, mert nem voltunk ismerősök, és nem is léptem vele kapcsolatba, nem zaklattam meg ilyenek. Csináltam egy kamu profilt, és ott sem listázza. Megszüntettet volna a fiókját?
2014. febr. 28. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok, hogy megszüntette.


Nekem van ismerősöm, aki facebookon nincs az ismerőseim között. Régen kerestem direkt a keresőben, hogy felvegyem, de az istennek sem leltem meg. Neki sincs hétköznapi neve. Direkt megnéztem több ismerősöm ismerőseinek a listáját is (amik nyilvánosak voltak), hogy vajon ott van-e. Abban biztos voltam, hogy ők ismerősök. Ott sem volt ott.

Aztán jött ez a módosítás, hogy már nem lehet elrejteni magad a keresőben. Azóta simán kidobja a kereső. Szóval ez az elrejtős cucc már tuti nincs, mert ha lenne, ő elrejtőzne, ismerem :D

2014. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!