Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem birok letölteni?

Miért nem birok letölteni?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a gondom hogy van egy oldal amiről nembirok letölteni mert nem indul el a letöltés, Firefox -ot használok legújabb verzió van fent...Volt nemrég is egy ilyen gondom ugyan ezen az oldalon, de akkor megoldódott és nem tudom mit csináltam..Nincs tartózkodási helyhez kötve a letöltés, mert akkor múltkor se javult volna ez a hiba, mi lehet a gond valamit telepítenem kéne vagy mit csináljak?

2014. febr. 28. 22:31
 1/3 Német_Tibor ***** válasza:

Melyik oldalról van szó?

Másik böngészőből sem megy?

2014. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos az Animeseries oldalról lenne szó.. Probáltam: Firefox,Explorer,Opera,Chrome... Lehetséges, hogy nem is a böngészőknél kéne keresnem a hibát?
2014. febr. 28. 23:08
 3/3 anonim válasza:
Nekem sem működik ugyanúgy a letöltés az oldalon. Az admin szerint minden jól megy, de nálam nem indul, pedig előtte sehol semmi gondom nem volt. Írj, ha van kedved
2014. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!