Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jobb lenne a wifi?

Qupkiii kérdése:

Jobb lenne a wifi?

Figyelt kérdés
Van egy netgear wndr4500 routerem amibe a kábelen keresztül 240Mbps-al jön a net az én gépembe viszont csak egy kis usb antenna van és az még 15Mbps-nál nem produkált többet. A kérdés az lenne, hogy ha vennék egy TP-LINK TL-WN951N kártyát akkor jönne e legalább 40-60Mbps-al vagy hogy kéne megoldani, hogy legalább ennyivel jöjjön?

#WLAN #antenna #Wi-Fi sebesség #wifi #TP-LINK TL-WN951N #w lan
2014. márc. 1. 14:54
 1/2 Neuhauser László ***** válasza:

Ami most van WiFi "antennád" az milyen típusú (márka...)


Amúőgy lehet, hogy "madzaggal" érdemesebb volna, feltéve, hogy az asztali gépben gigabites kártya van, mert akkor megkapod a 240 Megabitet is, ha viszont csak egy "mezei" LAN kártyád van, akkor 100 Megabit (+ - néhány) de ez stabilan...


Bár ha neked a wifi kártya előnyösebbnek tűnik, szerezz be egy olyat, ha nincs túl messze a router a géptől, és elég nagy a "térerő" akkor egy jó router-wifi kártya párosítással is elérhetsz 100 megabitet vagy még többet, de a wifi jelet több minden zavarhatja, mint a vezetékes m egoldást

Asztali PC lévén, én a kábelezést javasolnám, főleg ha gigabites LAN van a gépben (egy 5 méteres UTP kábel párszáz ft)

2014. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is kábellel szerettem volna megoldani csak ahhoz át kellene fúrni egy emeletet. A "térerő" az jó mert van lenn a szobába egy erősítő.jelenleg csak valami márkátlan kínai usbs antenna van. ASUS m5a97 evo r2.0 alaplapom van azzal jó a TP-LINK TL-WN951N vagy valami más esetleg?
2014. márc. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!