Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Filmet húzok le uTORRENT...

Filmet húzok le uTORRENT programmal A baj:bár húzza a filmet, de folyton kiírja egy sárga háromszög: Nincs bejövö kapcsolat. Ha nem vált zöldre az ikon, hálózati beállítási hibát jelenthet. Hogy tudnám beállítani, hogy legyen bejövő kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 17:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Ez vagy azért van, mert passzív vagy(erre biztos találsz megoldást az adott torrent oldal FAQ-jában és tudod orvosolni), vagy azért mert valami tűzfal beállítás blokkolja azt a portot, amin az Utorrent kommunikál. A visszafele seedelés megy? Amennyiben megy, abban az esetben hozza az elvárt sebességet? Nekem, mikor ugyanez a hiba állt fent az egyik általam használt gépen, ment ugyan NÉHA a seed, de elég ramatyul. Amennyiben routered van, az is probléma lehet, de erre majd térjünk vissza akkor, ha valóban van és az említettek nem vezettek megoldásra, akkor részletesen elmagyarázom szívesen azt is, hogy abban mit kell beállítanod.


Sok sikert.

2009. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:

Nekem is előfordult párszor de mindig "megjavult" ill ha egy nap mulva is de zöldre váltott.Na aztán izgalmamban elállítottam mindent a routertől kezdve a tűzfalig:))))

De azóta jó és a mai napig előfordul néha a jelenség.

2009. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
17:19-nek az első hozzászóló : ez azért lehet, mert amennyiben VALÓBAN nincs bejövő kapcsolatod, a program feltételezi, hogy ez valójában valami műszaki hiba miatt lehet...
2009. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Most konkrétan egy filmet töltök le, és ott a sárga háromszög. Viszont: seed 21(62), és peer: 11 (482)

Tehát gondolom én, hog seedeli is, nem? Bármilyen filmet fogok letölteni, mindig ott van a sárga háromszög, vagy egyáltalán el sem indul a letöltés még 30 perc múlva sem.

A torrent programom pedig: uTorrent 2.0 Beta. Nem tudom ez segít-e? De én mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!

2009. dec. 12. 18:27
 5/45 anonim ***** válasza:

17:15 vagyok.


Utorrentből mindenféleképpen valami olyan verziót ajánlok, ami nem béta, bár valószínűleg azzal sincs sok baj, de az asztali gépemen én is kipróbáltam és ugyanez a jelenség az esetek felében, mint nálad. A notimon 1.valahanyas van, az csinál mindent szépen, pedig a routerben a portforwardot mindkettő ip címéhez beállítottam.


Tehát a javaslatom:


a www.utorrent.hu oldalról töltsd le az utolsó stabil 1.valahanyas verziójú programot és a tűzfalban engedélyezd a megfelelő kommunikációs portot. Ha valahol elakadsz, segítek.

2009. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot. De ha most töltök le filmet, és már 70%-nál van nem fogja újra előről tölteni ha más verziót instalálok be? Kár lenne a 70%-ot veszni hagyni.
2009. dec. 13. 10:03
 7/45 anonim ***** válasza:
Nem fog elveszni. Betöltöd ugyanazt a torrent filet, megmutatod neki, hogy előtte hova töltötted le azt a 70%-ot, leellenőrzi, majd folytatja.
2009. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
Bocsi hogy bele kérdezek.De mit kell beleirni a tűzfalnál?köszike aki segit.
2009. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
MÉg mindig én :D szoftveres, vagy hardveres (router) az a túzfal?
2009. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Az ersdeti kérdező vagyok: átinstaláltam, most az UTORRENT 1.8.5.-ös változata van, de még mindig itt a sárga háromszög. A port átirányítás tesztelés nem megy. Ha elindítom,ezt írja ki:An error has poccured! Hogy kell a portot átirányítani?
2009. dec. 15. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!