Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kerülnek a böngészőben...

Miért kerülnek a böngészőben random szavakra linkek, amelyek reklámokra irányítanak, és egyéb hirdetések?

Figyelt kérdés

Firefoxot használok, három napja lett feltelepítve win7, eddig xp-t használtam.


A probléma az, hogy egy-egy oldalon, ahol máskor nem találhatóak linkek, random módon szavakat linkké alakít, melyek reklámokat hoznak elő, más oldalakra irányítanak.

Ezen kívül berak reklámsávokat az oldalakra, amely egy idő után elég idegesítő.

Ez történt párom gépén is még korábban, viszont a laptopon és egy másik asztali gépen ennek nyoma sincs.


Ezen felül iszonyatosan lassítja a gépet.

Van olyan programom, amellyel meg tudom nézni, hogy mik vannak feltelepítve, és minden feleslegest szoktam is törölni.

De ennek semmi nyomát nem találom.


Van ötletetek, hogy mi okozhatja ezt?

Köszönöm!



2014. márc. 2. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a gépedben van a hiba, hanem direkt így csinálták meg a weboldalt. Ez is egyfajta hirdetési módszer.
2014. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza a böngészőt alaphelyzetbe: írd be hogy: about:support és itt állítsd alaphelyzetbe
2014. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

magamat idézném: "egy-egy oldalon, ahol máskor nem találhatóak linkek"

ergo nem a weboldalt készítették úgy el. nem hiszem, hogy mondjuk neked is vannak linkek épp ezen az oldalon, ahol most vagyunk... hát nekem voltak :)


2. válaszoló:

Köszönöm szépen, sikerült megcsinálni, és már minden jó! :)

2014. márc. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!