Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem találom a saját hálózatoma...

Szabó rorbert kérdése:

Nem találom a saját hálózatomat. Előnyben részesítetett hálózatoknál látható a ssid neve, egy kis zöld messenger ikonhoz hasonlítható szimbólum van kis piros keresztel. Szóval gondolom lelehet tiltva vagy láthatatlanná tette vmi vagy én?

Figyelt kérdés

az lenne a problémám ,hogy volt

egy router kikapcsolásom és azóta nem találom a saját hálózatomat. az előnyben részesítetett hálózatoknál látható a ssid neve de egy kis zöld messenger ikonhoz hasonlítható szimbólum van kis piros keresztel. Szóval gondolom lelehet tiltva vagy láthatatlanná tette vmi vagy én fogalmam sincs. a lényeg hogy a környék összes wifije lathato csak a sajat nem.csinaltam driver frissítéstől kezdve rendszervisszaállítást 1 honappal ezelőttre is de semmi változás. ebben kelllene vmi segítség.


2014. márc. 3. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv le van tiltva a wifi kártyád engedélyeztesd az eszközkezelőbe
2014. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajatgep -jobbklikk--eszkozkezelo -nincs semmi se letiltva se sarga felkialtojel... semmi.. a hazban minden mas működik :D
2014. márc. 3. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Írtam magánba


Egy képet valahogy a hibáról tudnál mellékelni?

2014. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!