Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok képet lementeni...

Hogyan tudok képet lementeni egy olyan weboldalról, ahol nem használható a jobb gomb és mentés gomb?

Figyelt kérdés
Konkrétan innen szeretném ezt a képet, de nem enged jobb gombot nyomni. próbáltam google chromemal és internet explorerrel is... Másnál láttam,hogy le van mentve,csak nekem nem sikerül... miért?
2014. márc. 4. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja a link:

[link]

2014. márc. 4. 14:54
 2/7 anonim válasza:
szia, hát talán a printscreen segíthet
2014. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom,de ez hosszabb folyamat így, illetve nekem csak a képek kellenek, printscreennél pedig az egész képernyőt másolja, és igazgatni kell hogy melyik részét akarom lementeni.. Pedig valahogyan le lehet szedni a képeket, mert láttam másnál...
2014. márc. 4. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:

firefoxnál,ezt írjuk be a címsorba :

about:config


[link]


és a javat kikapcsoljuk,a képeket lementjük,és a javat visszakapcsoljuk,

2014. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Így tényleg működik.

Látom,Te értesz ehez.

Megmondanád,hogy mégis miért nem lehet leementeni őket más böngészővel a hagyományos módon? Le vannak védve, vagy hasonló?

2014. márc. 6. 07:16
 6/7 anonim ***** válasza:
le vannak védve,
2014. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Esetleg azt ki lehet próbálni hogy a böngésző forrását megnézni és hátha ott van egy olyan link a beágyazásban aminek .jpg a vége és azt lementeni.

A másik hogy teljes képernyőképet csinálsz aztán képszerkesztővel kivágod belőle. De jó minőségre ne számíts!

dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!