Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú az internetem.50...

Nagyon lassú az internetem.50 Megabites netet használunk két gépen. A router kb.5 méterre van, wifivel fogom, és borzasztóan lassú. Kábellel tökéletesen működik a másik gépen, de az enyémen is, ha rádugom. Mi lehet a gond, a wifivel?

Figyelt kérdés
Most költöztem át máshová, ahol eddig voltam ott csak 20 megabites net volt, és ennél sokkal gyorsabb. Ott is ugyanígy wifi-t használam. Nem értem és nagyon idegesítő.

2014. márc. 4. 19:52
 1/4 Tengor ***** válasza:
Sok a wifi jel a környéken, vagy a csatornán. Próbálj meg csatornát váltani a routeren!
2014. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt pontosan hogy kell csinálni? Nem nagyon értek hozzá.
2014. márc. 4. 20:02
 3/4 Tengor ***** válasza:
A router wifi beállításai között találod az opciót.
2014. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peterr80 ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=r2kpZUcp5wA


Ha az admin admin felhasználó név és jelszó nem jó akkor reinstalláld a routert. Pici fekete gombot 5-10 mp-ig nyomva tartod és alapértelmezetre ugrik vissza. De ha nem értesz hozzá inkább ne álj neki.

2014. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!