Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora kereslete van egy...

Mekkora kereslete van egy facebookos fotós oldalnak? 3 éve fotózok, nyitottam egyet.

Figyelt kérdés
3 éve fotózok komolyabban, 2 hónapja egy komolyabb géppel. Nagyon tetszettek az ismerőseimnek a munkáim, ezért úgy gondoltam, nyitok egy oldalt, hogy több emberhez eljussanak a munkáim. Nem tudom, hogyan álljak neki a terjesztésnek, hogy ne csak az ismerőseim körében legyen ismert.
2014. márc. 5. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
általánosan kb. semekkora. tematikusan érdemes csinálni. rendezvényfotózás(koncertek, fesztivál ilyesmik) esetleg érdeklik az embereket(már persze azt a réteget, aki ott volt egy koncerten). másra nem igazán lehet számítani, mert a facebook-on lévő emberek jó nagy része ingerszegény zombi, akiknek az igazi értékek(mint mondjuk egy jó kép) alapvetően nem keltenék fel az érdeklődésüket. másik meg az, hogy már boldog-boldogtalan fotós facebook oldalt csinált, ha tud jó képeket csinálni, ha nem...és az ilyen önjelölt emberek miatt is van ez a fajta térvesztés, hogy akár tanult, akár tehetséges mutatná meg a munkáit, ő is csak egy lenne a sok közül.
2014. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, akkor lesz ismert, ha érdekes és jó tartalmat csinálsz, ami viszont nem könnyű. Érdekes, hogy munkáidként hivatkozol rá. Ez a munkád? Privátban elküldheted a linkjét egyébként. :)
2014. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkaptam privátban a linket, de ha nem baj inkább itt reagálok, jellemzően nehezen viselik az emberek a kritikát így lehetek őszinte. Ezek ott voltam fotók, többségében semmi olyat nem ábrázolnak ami miatt különlegesek vagy extrák lennének és a megvalósítás sem olyan, hogy elvigye a hátán a rosszul kiválasztott témát.

Nézegesd például Őket:

[link]

[link]


Azért Te is érzed, hogy ez egy icipicit más színvonal. :)

De ettől függetlenül ne csüggedj, csak fotózz sokat és próbálj fejlődni.

2014. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Rizsavit ismerem személyesen is, megoszlanak a vélemények róla... azt mondom, hogy inkább fotózni szeretnék, mint photoshoppolni. :)
2014. márc. 6. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eljutsz arra a szintre ahol Ő van, akkor elítélheted. Én is ismerem személyesen, sőt a képeit is többségében, nem végez olyan módosításokat a képein amiket el kellene ítélni. :)
2014. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!